İçeriğe git

ihanet eden sevgiliye mektup

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 isocan

isocan

Kıdemli Uye

• Kidemli Uye
  • Pip*Pip*Pip*
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 19 Haziran 2007 - 08:34 ÖS

Sana hiçbir sey söylemek istemiyorum. Bütün sözcükler yetersiz.. Hiçbir sey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kulaç attigim, üstüme gökkusagini kusandigim bu ask yalanmis. Simdi karanlik sularda boguluyorum. Gökyüzü kursun gibi agir. Ne yana dönsem yalan. Gülüsler yalan, vaatler yalan..Insanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin gözlerinle mi baktim dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek derledim.. sevinçti, askti gögsüme bastim. Kocaman bir yalani seninle mi yasadim?

Gözlerine baktigim zaman cennet bahçesine geçerdim.. Bir aldatmacaymis, kötü bir rüya.. Kötülügün bile bir yüzü vardir, bir görünüsü.. ama en beteri buymus.. bu aldatmaca. Bir masal olsaydin raziydim, bir siir olsaydin, alir saklardim.Güzel bir yüz kalirdi senden geriye, hos bir ani.. kimsenin dokunamiyacagi bir tarih. Ama hiçbir sey kalmadi.. Bir yoklugu varsaymisim. Bir HIÇ’e sarilmisim. Çölde serap bile degilsin. Serabin gizli isigi vardir. Sen isigi yutan karanlik.. bir kör kuyu.. Ben kör kuyularda kaynak suyu aramisim.

Nasil olsa biterdi bu ask. Ama unutulmaz bir hatira, gençligin en güzel anisi olarak kalsaydi.. Sen hiçbir seyin degerini bilmedin. Kökün çürük, yapragin kül, meyvan zehirmis. Ben seni askin yerine koymus aldanmisim. Kabahat sende degil, ben insan tanimamisim.

Sana karsi öfke duymuyorum, kirgin degilim, kizgin degilim.. Çünkü sen zaten yokmussun. Asil kizilacak kisi benim.. Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmisim. Senin ihanetin bana koymadi..Beni kahreden, beni yokeden, beni bin pisman eden tek sey.. bir ask yaratmis tek basina yasamisim. Sen zaten yokmussun ki.. senin neyine yanayim?

alitidir bagislayin

#2 Guest_prenses_*

Guest_prenses_*
  • Guests

Yazma tarihi: 19 Haziran 2007 - 08:39 ÖS

Ihanet ne kadar kötü bi kelime ama hayatin gerçegi...Ayrica bu kadar sevilen bi insan neden ihanete gerek duyar o da ayri bi tartisma konusu olsa gerek...

#3 KOCAOGLU

KOCAOGLU

ADAM KAVGADA BELLİ OLUR

• Usta
  • Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 542 İleti

Yazma tarihi: 19 Haziran 2007 - 10:08 ÖS

Adam ne yazmis ya, Allah kimseyi ihanetle imtihan etmesin.

#4 pinar_85

pinar_85

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 20 Haziran 2007 - 12:20 ÖÖ

ya bildigim kadariyla ihaneti yasamadim benden habersiz olduysa bilmem ama tek korktugum sey bu, özellikle ortada hiç bir sorun yokken bir gün sevgilinin ya da esinin sana ihanet ettigini ögrenmek... ama her iste bir hayir var diyenlerdenim vardir ondada bir hayir

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı